Prowadzimy sprzedaż produktów Specialized, Focus, Cervelo, Kalkhoff, Pirelli, Fizik, Selle Italia oraz Giro. Jeśli jesteś zainteresowany'a którymś z produków wymienionych marek zapytaj o dostępność oraz ofertę cenową. Zadzwoń lub napisz wiadomość mailową.

Możliwość zakupu rowerów na raty za pośrednictwem firmy Credit Agricole.

Możliwa płatność w sklpie przy użyciu karty - honorujemy karty płatnicze.


Firma, której pasjonatom kolarstwa nie trzeba przedstawiać. Marka z najwyższej półki, której rozpoznawalne cechy to najwyższa jakość, dbałość o szczegóły i świetny design.

Firma, której trzy podstawowe hasła przewodnie to Pasja / Wydajność / Doskonałość. Wszystkie produkty Focus są tworzone z pasji motywowanej miłością do sportu.

Przez ponad 95 lat Kalkhoff udoskonala swoje rowery zarówno od strony projektowej jak i technologicznej. Każdego roku firma wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania, wykonane w Niemczech w zakładzie w Cloppenburg.

Cervelo założone zostało przez dwóch inżynierów w 1995 roku. Firma ta od początku wojego istnienia postawiła na projektowanie nowoczenych technologinie i designersko rowerów

Giro jest wiodącym producentem wysokiej jakości kasków rowerowych dla mężczyzn i kobiet, oferując szeroką gamę kasków szosowych, MTB, triatlonowych oraz miejskich / trekkingowych. Każdy szczegół może mieć wpływ na osiągi. Może to być kilka gramów mniej, co ułatwi pokonywanie wzniesień, redukcja oporu powietrza podczas ścigania się w triatlonie albo po prostu kask, który da poczucie pewności, pozwalające jeździć dalej i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Sprzęt poprawiający kontakt z rowerem oraz zapewniający większy poziom wygody i wydajności to klucz do efektywnego wykorzystania swoich możliwości i jazdy na najwyższym poziomie. Oto dlaczego należy korzystać ze sprzętu Giro.

Wysokiej jakości obuwie rowerowe oraz siodła.

Znana Włoska marka słynąca ze wspaniałych siodełek oraz owijek.