Byłeś klientem mojego serwisu ?
Zachęcam wszystkich, tych zadowolonych, jak również wszystkich z krytycznymi uwagami, dzięki którym będę mógł w przyszłości uniknąć podobych błędów, do pozostawienia opinii. Dziękuję za powierzenie mi swojego roweru i zapraszam ponownie.

Napisanych opinii (116)

Sortuj
Robert (Kowary) napisał...
Pan Piotr szybko i sprawnie doprowadził mój rower do stanu prawie jak ze sklepu. Cena usługi jak najbardziej satysfakcjonująca. Polecam każdemu kto chce mieć naprawdę dobrze i fachowo przygotowany rower.
26th August 2016 10:38am
Wojciech Wołodkowicz (Londyn) napisał...
Świetna znajomość tzw czarnej magii w rowerze. W ciągu godziny koła zdiagnozowane i wycentrowane lepiej niż były fabrycznie. Gorąco polecam! Pełny profesjonalizm.
A najważniejsze: bardzo miła i rzeczowa obsługa.
Dziękuję Panie Piotrze!
11th August 2016 8:01pm
Piotr Urbaniak (Jelenia Góra) napisał...
Zdecydowanie najlepszy serwis. Rower wygląda jakby wyjechał prosto ze sklepu po jego zakupie. Szybko, sprawnie, normalne ceny pomimo serwisowania sprzętu medalistce olimpijskiej
7th August 2016 5:57pm
Robert Olejnik (Kalisz) napisał...
Gorąco polecam serwis Pana Piotra. Kraksa w górach poskutkowała uszkodzeniem roweru. Następnego dnia odebrałem naprawiony rower, który wyglądał jakby przed chwilą opuścił fabrykę ;) Żałuje że z Kalisza do Jeleniej jest tak daleko :( Dziękuje i wszystkim gorąco polecam caramello-Bike
5th August 2016 1:39pm
Cezar (Warszawa) napisał...
Profesionalne podejście do problemu: szybka diagnoza i naprawa, rzeczowy opis dokonanych czynności i bardzo dokładna wycena. Spokojnie, sympatycznie i kulturalnie.

Do Caramello-Bike sprowadziła mnie awaria 2 rowerów podczas wyjazdu rodzinnego. Pęknięty łańcuch, zatarte cięgno, \"skaczące\" napędy... W ciągu 1 godziny rowery były zreperowane i wyregulowane, a Pan Piotr miał jeszcze chwilkę aby zamienić ze mną 2 słowa nt. wyjazdu - bardzo miły gest.

Zdecydowanie polecam i bardzo dziękuję!
10th July 2016 4:05pm
Łukasz (Jelenia Góra) napisał...
Rewelacyjny serwis. Przyjazd, wstępna wycena u mnie w domu, omówienie naprawy. Pan Piotr zabiera rower i na drugi dzień rower zrobiony. Gdy go przywiózł do mnie myślałem że się pomylił i nie mój oddał. Wyczyszczony i naprawiony aż chce się wsiąść i jechać. Bardzo rzetelnie wykonana usługa. Cena bardzo przystępna. Widać że rowery to jego pasja. Gorąco polecam.
p.s Gdyby otworzył Pan serwis samochodów to proszę o kontakt.
5th July 2016 9:01pm
Przemek (Jelenia Góra) napisał...
Podejście do klienta bardzo dobre, na wysokim poziomie doradztwo, szybki i solidny serwis roweru. Porządne doprowadzenie go do stanu idealnego. Wyszczególnione wszelkie prace dokonane przy jednośladzie, niewygórowane ceny. Polecam serdecznie wszystkim.
28th June 2016 9:50pm
Łukasz (Tułowice) napisał...
Podczas próby wjechania na Wang , zerwał się łańcuch. Szybkie sprawdzenie serwisu w necie i wylądowałem u p. Piotra. Oprócz naprawy łańcucha regulacja przerzutek przednich i tylnych i teraz napęd chodzi o wiele lepiej. Polecam zdecydowanie!
8th June 2016 8:01am
Wojciech Polcyn (Poznań) napisał...
Serwis pełna profeska prowadzony z pasji! Od środy przyjechaliśmy trenować na trasie Majki do AMP. Pierwszy wyjazd na trasę i w wyniku upadku złamana szprycha, koło całe do centrowania. Była godzina 19:00, w środę przed Bożym Ciałem. Szybki telefon do znajomego który tez miał pilną sprawę i był w serwisie, pan Piotr zgodził się zostać po godzinach i zająć się moim przypadkiem. Do serwisu zjechałem o godzinie 20. Naprawa bardzo szybka, łącznie z wymianą opaski i ... Czytaj więcej
26th May 2016 9:54pm
Jagła Jacek (kowary) napisał...
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tego pana .Fachowe doradztwo szybka obsługa.Stare rowery wyglądają i działają jak nowe.Polecamy
15th May 2016 9:52am
Strona 6 z 12

Dodaj opinię

* Wymagane informacje
(nigdy nie wyświetlaj)
 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Code PHP Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video