Byłeś klientem mojego serwisu ?
Zachęcam wszystkich, tych zadowolonych, jak również wszystkich z krytycznymi uwagami, dzięki którym będę mógł w przyszłości uniknąć podobych błędów, do pozostawienia opinii. Dziękuję za powierzenie mi swojego roweru i zapraszam ponownie.

Napisanych opinii (116)

Sortuj
Piotr Sobótka (Jelenia GórA) napisał...
Mój pojazd po serwisie wygląda i działa jak nówka :) Profeska pełna! Polecam zdecydowanie.
23rd February 2017 12:05pm
Anna Pająk (Mysłakowice) napisał...
Mój rower jak nowy,dostał nowe życie i bardzo panu za to dziękuję.Wspaniale naprawiony,lśniący.Trafiłam do serwisu z polecenia i jestem bardzo zadowolona z usługi.Polecam bardzo serwis pana Piotra.
17th December 2016 7:42pm
Piotr Górinicki (Jelenia Góra) napisał...
Mega profi serwis. Profesjonalne podejście do klienta, rowery odbierane z serwisu to perfekcyjnie ustawione maszynki, do tego pełna kultura. Noi ceny dostępne na każdą kieszeń.
23rd November 2016 6:01pm
Izabela Rutkowska napisał...
Szybko i bardzo skutecznie! Z pełną świadomością polecam
12th November 2016 12:30pm
Aleksander Hubaczek (Jelenia Gora) napisał...
Bardzo mila obsluga i ogromna wiedza Piotra gwarantuje 100% satysfakcji z wykonanej pracy!!! Rewelacyjny i szybki serwis godny polecenia!!! Dziekuje.
3rd November 2016 7:07pm
Marek Szczygielski (Łomnica) napisał...
Przeczytałem parę opinii o serwisie i zadzwoniłem do Pana Piotra. Efekt:
wszystkie dotychczas napisane opinie w pełni się potwierdzają. Rower w serwisie był 2 dni, a jego serwis wykonany tak, że pozostałe rowery (a mam jeszcze dwa) też będę serwisował wyłącznie u Pana Karmelity - polecam wszystkim, którzy swoje decyzje opierają na przeczytanych opiniach.
2nd November 2016 6:55pm
Andrzej (Jelenia Góra) napisał...
Polecono mi usługi p. Piotra. Z miłym zaskoczeniem stwierdziłem, że rower nie tylko został zregenerowany, ale ślicznie domyty i dopieszczony. Za co dziękuje i polecam innym.
30th October 2016 5:57pm
irek pacak (cieplice) napisał...
solidny serwisant konkret w czystej postaci polecam
16th October 2016 11:44am
Darek (Jelenia Góra) napisał...
Polecam serwis CARAMELLO-BIKE P.Piotra.W przeciągu trzech dni mój stary zepsuty rower został doprowadzony do idealnego stanu. Właściciel firmy jest profesjonalistą-zna się na rowerach. Przyjeżdża na miejsce i szybko,sprawnie rozwiązuje problem. Zdecydowanie polecam.
15th September 2016 11:59pm
Tomek Razniewski (Calgary) napisał...
Jestem z Canady, przyjezdzam tu co rocznie na rowerowe wakacje. Swoje rowery w domu konserwoje i naprawiam sam, ale tu w Jeleniej Gorze nie mam do tego warunkow. W zwiazku z tym zajmuje sie moim sprzetem Caramello-Bike.
Pan Piotr jest znakomitym servismene, z duzym doswiadczeniem i znajacym sie doskonale na sprzecie rowerowym, takze mam do niego 100% zaufanie i bez bolu zostawiam mu swoj rower na servis. Goraco polecam, godny zaufania!!! :)
29th August 2016 10:57pm
Strona 5 z 12

Dodaj opinię

* Wymagane informacje
(nigdy nie wyświetlaj)
 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Code PHP Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video